Menu
17 розкішних басейнів світу

17 розкішних басейнів світу

У світі є багато чудових басейнів. До деяких з них досить важко добратись, але вони точно варті того, щоб все ж таки докарабкатись туди. Басейн на вершині Альп чи найбільший у світі в Чилі – ці місця для плавання Ви точно захочете відвідати.

1. У готелі “Hacienda Na Xamena” на Ібіці на вершині скелі висотою 180 метрів Вам відкриється чудова панорама на гори та море.

127

2. Готель “Oberoi Udaivilas” у індійському містечку Удайпур має розкішний басейн, гості готелю можуть потрапити у воду прямо зі своїх номерів.

217

3. Розташований в самому серці швейцарських Альп, в готелі “Cambrian”. З басейну відкривається дивовижний краєвид.

317

4. На 57-му поверсі сінгапурського готелю “Marina Bay Sands” відвідувачі можуть насолоджуватися видом на місто з висоти пташиного польоту.

417

5. Пірнути як найглибше можна у нібито безмежний двох’ярусний басейн, оточений індонезійськими джунглями в місті Убуд.

515

6. На курорті Сан Альфонсо дель Мар в Чилі знаходиться найбільший басейн у світі, який вміщує близько 300 мільйонів літрів води, взятої з океану. Він настільки великий, що у ньому можна пересуватись навіть у маленьких човнах.

612

7. Басейн з скляними стінами вбудований у центрі іншого басейну на острові Лаукала, Фіджі.

711

8. У Таїланді, на острові Самуї на дні басейну виклали криваво-червону плитку, для приголомшливого візуального ефекту.

811

9. У посушливій місцевості штату Юта, США, в середині каньйону Пойнт розмістили гігантський басейн. Це унікальне місце для відпочинку з захоплюючим краєвидом.

99

10. На Мальдівах є ідеальне місце для вечірнього купання. Басейн на курорті Huvafen Fushi наповнений вогниками, які чудесно мерехтять, як тільки стемніє.

105

11. Плавати з акулами і десятками риб різних видів можна у басейні готелю Golden Nugget у Лас-Вегасі.

1110

12. Блакитна вода, яка нібито ось-ось виллється у Середземне море – такий вигляд має один з найкрасивіших басейнів у Греції.

126

13. Унікальний басейн зроблений у вигляді ставка, наповнений водою з океану, а прикрашений натуральними породами лави у Кайлуа-Кона, Гаваї.

132

14. У Маямі Ви зможете у самісінькому центрі міста відпочити на даху готелю Viceroy.

142

15. Громадський басейн у Парижі в готелі Molitor, відомий своїм дизайном у стилі Арт Деко, а також тим, що у 1946 році модельєр Луї Реард презентував там перші бікіні.

151

16.Басейн Y- 40, розташований у готелі в італійському місті Падуї, є найглибшим басейном у світі, його максимальна глибина – 42,14 метрів.

161

17. Басейн в готелі Hacienda Uayamon, що знаходиться на півострові Юкатан в Мексиці, створили у 1700 році, коли руїни оригінальної будівлі були затоплені.

171