Menu
Автономна біоканалізація – 10 основних переваг для установки

10 переваг автономної біоканалізації

Автономна біоканалізація – це високоефективна система вирішення проблеми утилізації стічних вод. Ця споруда має безліч переваг. Для тих, хто ще не наважився встановити вдома автономну біоканалізацію, ми розповімо про її основні переваги. Давайте розглянемо кожне з них.

Високий рівень очищення. Оскільки в основі автономної біоканалізації лежить інноваційна технологія очищення, стічні води очищаються по максимуму. В основному рівень очищення сягає 95-98%.

Біологічний процес. Процес очищення забруднених стоків базується на використанні мікроорганізмів. Забруднені стічні води є сприятливим середовищем для життєдіяльності бактерій, внаслідок чого і проходить очищення. Для очищення стічних вод не використовуються ні хімічні добавки, ні інші шкідливі речовини, тому весь процес очищення проходить на органічному рівні.

Мінімальна будівельна підготовка. Автономна біоканалізація є цілісною установкою, тому для її встановлення потрібна тільки мінімальна будівельна підготовка без великих витрат на будматеріали.

Відсутність неприємного запаху. Оскільки процес очищення є біологічним процесом, безперервним процесом, у якому забруднені стоки не застоюються і відповідно не виробляють неприємного запаху.

Простота монтажу та експлуатації. Завдяки інноваційним інженерним рішенням, автономна біоканалізація влаштована максимально автоматизовано, тому жодних проблем з керуванням та експлуатацією у Вас не повинно виникнути.

Економія на повторне використання технічної води. Як ми вже згадували вище, автономна каналізація виконує максимальне очищення побутових стоків. В результаті очищення Ви отримуєте очищену технічну воду, яку Ви можете використовувати в господарстві, і тим самим непогано заощаджувати на використанні «води з крану».

Можливість експлуатації в різних кліматичних умовах. Завдяки високій якості матеріалів виготовлення, конструкція автономної біоканалізації витримує перепади температур, відповідно вона адаптована до роботи в різних кліматичних зонах.

Стійкість до корозійних процесів. Автономна біоканалізація виготовлена ​​з високоякісного поліпропілену, який витримує будь-які навантаження зовнішніх факторів.

Довгий термін експлуатації. Поєднання високої якості матеріалів виготовлення та ефективної технології очищення, автономна біоканалізація характеризується тривалою експлуатацією.

Низьке енергоспоживання. Завдяки ефективним інженерним розробкам, автономна біоканалізація вимагає невеликого енергоспоживання, тому вона є доступною для кожного власника приватного будинку.