Menu
Автономна біоканалізація – оптимальне рішення дефіциту води на планеті

Чи знаєте Ви скільки води залишилося на Землі?

Якщо подивитися на модель нашої планети, то ми побачимо, що її основна частина зображена в блакитному кольорі. Приблизно 70% земної поверхні вкрито водою. З цього можна зробити дуже простий висновок – води на нашій планеті більш ніж достатньо. Але насправді все не зовсім так.

Більшість водних ресурсів Землі (приблизно 98%) – це води морів та океанів, що не придатні для використання людьми у повсякденному житті. І лише 2% - це прісна вода, яка використовується людиною у побуті. Більше того, ще частина цих небагатьох 2% міститься в льодовиках.

А тепер подумайте, як часто Ви забуваєте, наприклад, вимкнути кран з водою? Уявіть, скільки води таким чином знищується з її невеликих запасів.

Людям необхідно навчитися грамотно та цивілізовано поводитися з водою. Поки наші дії не призвели до глобальних екологічних проблем, пов'язаних із дефіцитом води, ще є шанс виправити все.

Ефективним варіантом для вирішення цієї проблеми є автономна біоканалізація. Ви запитаєте, яке відношення має система каналізації до глобальної проблеми дефіциту води?

Можливо, у це важко повірити, але тут є тонкий зв'язок. Автономна біоканалізація – це установка, що утилізує забруднені стічні води. Хтось колись замислювався, що відбувається зі стічними водами після очищення, куди їх можна застосувати і чи можна застосовувати їх взагалі?

Стічні води в автономній біоканалізації очищаються за допомогою мікроорганізмів без додавання будь-яких хімічних препаратів. Тому після очищення стоки є очищеною технічною водою.

Переваги, які дозволяють використовувати стічні води після очищення:

  • максимальний рівень очищення;
  • відсутність у складі шкідливих речовин;
  • відсутність неприємного запаху.

Виходячи з цього, Ви з упевненістю можете використовувати очищену технічну воду з господарською метою, для зрошення газону, поливу саду або городу, для миття автомобіля тощо. Напевно, це один із найкращих способів економного та грамотного використання води.

Якщо кожен з нас встановить вдома автономну біоканалізацію, ми зможемо забезпечити собі не тільки комфортні умови для проживання, але й забезпечити екологічно чисте майбутнє нашим дітям.