Menu
Інженерні системи комунікацій для приватних та заміських будинків

Інженерні системи в приватному будинку

Інженерні системи давно стали невід'ємною частиною сучасного будинку. Правильна організація всіх комунікаційних систем та безперебійність їхнього функціонування зможуть забезпечити комфортне проживання в будинку. Сучасний ринок галузі наповнений широким асортиментом матеріалів та обладнання, а також інноваційними технічними рішеннями.

Першим етапом в організації інженерних систем вважається створення проекту комунікацій будинку. На перший погляд, здається, що це лише зайва трата часу та грошей і Ви самостійно можете впоратися із цим завданням або довірити цю роботу пересічним майстрам. Але будьте певні, це не так. Проектування інженерних систем будинку такий самий важливий процес, як і проектування будівництва самого будинку.

Комплекс комунікаційних систем – це невід'ємна частина конструкції будинку та їх проектування бажано виконувати спільно з проектом будівлі та дизайнерськими рішеннями. У такому разі, Ви не стикатиметеся з проблемами нестиковки одних систем з іншими, оскільки все вже заздалегідь взаємопов'язано.

Система опалення

Правильно розрахована система опалення забезпечить комфорт, тепло та затишок навіть у найхолодніші зимові дні.

Система водопроводу

Ще однією дуже важливою характеристикою поліпропілену є те, що він є екологічно безпечним.

Газ – один з найпоширеніших видів палива, тому, найчастіше використовується як основне джерело тепла в наших будинках. Але якщо Ви спорудили будинок на території, де немає можливості підключення до центрального газопроводу, у такому разі Вам слід шукати альтернативні варіанти організації системи опалення (вугілля, дрова, електрика тощо)

Система каналізації

Насамперед, потрібно визначитися, яку каналізацію Ви будете використовувати у своєму будинку. Наявність централізованої каналізації трохи спрощує ситуацію, але тут постає питання якості її роботи.

В якості альтернативи можна встановити традиційний септик. Тут також виникає ще одне «але» - постійний виклик асенізаційної техніки для утилізації стічних вод.

Одним з найбільш оптимальних та ефективних способів вирішення проблеми каналізації в будинку є встановлення автономної каналізації. Плюсами такої установки є незалежність від інших систем, нешкідливість для зовнішнього середовища, висока ефективність очищення, простота монтажу та експлуатації.

Технічно установка автономної каналізації є цілісною конструкцією з функціональними відсіками, де проходить процес очищення стічних вод.