Menu
Автономна каналізація BIO CWT на експофорумі Будівництво. Архітектура. Нерухомість

Автономна каналізація BIO CWT представлена на міжнародному експофорумі Будівництво. Архітектура. Нерухомість - 2017

На минулих вихідних у Києві проходив важливий захід у сфері будівництва та архітектури – міжнародний експофорум Будівництво. Архітектура. Нерухомість.

Експофорум включав кілька тематичних експозицій: «Comfort House», «Будівництво та архітектура», «ENERGY & ECO TECHNOLOGY», «Дерев'яний будинок».

Кожна з представлених експозицій продемонструвала низка інноваційних технологій та проектів, нове обладнання та матеріали. Учасники та гості заходу мали чудову можливість знайти нових постачальників та нових замовників, придбати важливі знайомства у своїй сфері.

Проведення виставки у такому форматі дозволило максимально розкрити усі аспекти будівельної сфери на вітчизняному та на міжнародному рівні. Виставка була наповнена заходами різного виду та спеціалізації: семінарами, конференціями та форумами.

Насичена програма дозволила детально вивчити всі новинки та актуальні теми у сфері будівництва відповідно до нових стандартів у всіх напрямках.

Цього року компанія Allbautech традиційно взяла участь в експофорумі, представляючи свою продукцію.

Великим попитом та зацікавленістю учасників та гостей виставки відзначилася автономна каналізація BIO CWT. Система біологічного очищення стічних вод позиціонувала себе як інноваційна система, здатна якісно вирішити проблему утилізації забруднених стоків безпечним для довкілля способом.

Більшість учасників та гостей виставки оцінили ряд переваг автономної каналізації, головні з яких екологічність, ефективність, якість матеріалів, економічність, стійкість до корозійних процесів та зовнішніх пошкоджень. Ще однією незаперечною перевагою наших систем очищення є широка сфера застосування установки. Автономна каналізація ефективно функціонує, як у приватних будинках та заміських котеджах, так і у великих туристичних комплексах та на підприємствах.

Популярність та успіх автономної каналізації BIO CWT на такому масштабному заході говорить про її затребуваність та впізнаваність на ринку галузі.