Menu
Автономна каналізація BIO CWT на міжнародному водному форумі Aqua Ukraine

Компанія Allbautech – учасник міжнародного водного форуму Aqua Ukraine

У столиці з 7 по 9 листопада традиційно відбувся міжнародний водний форум Aqua Ukraine, який об'єднав представників різних напрямків водної галузі.

Уже не перший рік компанія Allbautech активно представляє свою продукцію на міжнародному форумі Aqua Ukraine.

Цей захід проводиться щорічно і вже досяг величезних масштабів. На форумі представлені експонати не лише вітчизняних, а й закордонних виробників.

Міжнародний форум Aqua Ukraine – це єдиний в Україні спеціалізований захід у цій галузі, що дає можливість гостям та учасникам придбати нових партнерів, завести цікаві знайомства, поділитися досвідом роботи.

Спеціалізована виставка на форумі Aqua Ukraine наповнена величезним переліком продукції, сучасного обладнання та технологій, матеріалів та послуг, а також інноваційними проектами та розробками у цій сфері.

Особливу увагу учасників та гостей заходу привернули установки автономної каналізації BIO CWT як системи для якісної утилізації стічних вод.

Були відзначені основні характеристики установки BIO CWT: екологічність, ефективність, безпека, економічність.

Завдяки правильно розробленій технології очищення та конструктивним характеристикам, автономна каналізація - це висока якість очищення стічних вод, що досягає рівня 95-98%.

Така увага до продукції нашої компанії говорить про впізнаваність її на ринку галузі – не тільки вітчизняному, а й ближньому та далекому зарубіжжі.