Menu
Компанія Allbautech на міжнародному експофорумі «Будівництво. Архітектура. Нерухомість».

Компанія Allbautech представила автономну каналізацію BIO CWT на міжнародному експофорумі «Будівництво. Архітектура. Нерухомість»

У період 6 – 8 жовтня у столиці проходила VII міжнародна будівельна виставка – Міжнародний експофорум «Будівництво. Архітектура. Нерухомість. Це дуже важлива подія для учасників будівельного ринку України та інших країн.

Виставка включала кілька тематичних експозицій - «Comfort House», «ENERGY & ECO TECHNOLOGY», «Дерев'яний будинок», а також «Будівництво та архітектура».

Тут були широко представлені всі галузі будівельного бізнесу, провідні компанії та бренди на українському та світовому ринку.

Насичена програма виставки включала не лише різнобічну експозицію, а й велику кількість тематичних семінарів та конференцій.

Захід такого масштабу дозволяє глибоко вивчити актуальні питання у сфері будівництва та експлуатації будинку, а також це чудова можливість знайти нових партнерів для ведення свого бізнесу.

Компанія Allbautech традиційно брала участь у виставці, представляючи свою продукцію.

Варто відзначити те, що автономна каналізація BIO CWT привернула до себе неабияку увагу учасників та гостей виставки.

Автономна каналізація BIO CWT – це одне з найбезпечніших рішень проблеми утилізації стічних вод.

Гості та учасники виставки відзначили безліч переваг автономної каналізації. По-перше, це поєднання екологічності, економічності та високої ефективності роботи установки. По-друге, якість використовуваних матеріалів та технологій, які сертифіковані відповідно до вітчизняних та європейських стандартів. І, по-третє – широкий спектр застосування установки (від невеликих приватних будинків до виробничих підприємств).

Популярність нашої продукції на заходах такого масштабу говорить про її високу якість та затребуваність на ринку галузі.