Menu
Компанія Allbautech прийняла участь у виставці «Aqua Ukraine-2016»

Компанія Allbautech прийняла участь у виставкці «Aqua Ukraine-2016»

8 - 10 ноября в Киеве проходила выставка – «Aqua Ukraine-2016», организатором которой был Международный выставочный центр.

Із самої назви виставки можна зрозуміти, що основними її напрямками є системи водопостачання та водовідведення, інженерні мережі та труби, очисні споруди та очищення стічних вод, видобуток підземних вод, системи та технології контролю якості води, і навіть бутильовані води.

Це черговий тематичний захід, який зібрав разом керівників, інженерів, менеджерів та інших фахівців державних та приватних підприємств, який дає можливість поділитися досвідом, а також знайти нових партнерів.

Одночасно з «Aqua Ukraine» проходили і галузеві виставки – Комунтех, Енергоефективність, ЄвробудЕкспо, Екологія підприємства. Основним їх завданням було впровадження у розвиток народного господарства енергозберігаючих та ресурсозберігаючих технологій. Кожна з представлених виставок відрізнялася цікавими та оригінальними експонатами, новими технологіями та новинками продукції.

Традиційно компанія Allbautech брала участь у заходах такого масштабу.

На виставці компанія Allbautech успішно представила свою продукцію та привернула до себе помітну увагу. Багато учасників та гостей виставки відзначили автономну каналізацію BIO CWT, як ефективну та безпечну систему для вирішення проблеми утилізації забруднених стічних вод.

Багато переваг та особлива технологія очищення BIO CWT забезпечили автономній каналізації популярність серед іншої представленої продукції.

Це говорить про те, що локальні очисні споруди BIO CWT – це дійсно високоякісні системи, які поєднують ефективність очищення стоків, економічність та головне - безпеку.