Menu
Масштабна міжнародна спеціалізована виставка COMFORT HOUSE 2014

Масштабна міжнародна спеціалізована виставка COMFORT HOUSE 2014

Минулого тижня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» стартувала масштабна виставка COMFORT HOUSE 2014, яка цього року проходить паралельно із взаємодоповнювальними виставками «Будівництво та архітектура» та «Дерев'яний будинок».

COMFORT HOUSE презентувала найкращі технології екобудування, системи автоматизації та управління, а також готові інтер'єрні рішення.
Виставка «Будівництво та архітектура» представила нові тенденції у сфері архітектурного планування та капітального будівництва.

На виставці «Дерев'яний будинок» були представлені найкращі виробники дерев'яних будинків та елементів інтер'єру з дерева. Також були представлені печі та каміни.

Масштабність виставки дозволила одночасно й максимально охопити усі аспекти розвитку будівельної галузі. В рамках виставки пройшли тематичні семінари, конференції, а також форуми з найактуальніших питань у галузі будівництва.

Серед учасників виставки, свої здобутки показала і компанія Албіон Гроуп. На виставці були представлені макет басейну, павільйону та система біологічного очищення стічних вод BIO CWT.

Насичена програма COMFORT HOUSE 2014 стала корисною для фахівців у кожному напрямку та дозволила поглиблено вивчити актуальні питання будівництва та експлуатації будинків згідно з новими екологічними та технологічними стандартами.