Menu
У Києві пройшов XII Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE - 2014»

У Києві пройшов XII Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE - 2014»

З 4 по 7 листопада у Міжнародному виставковому центрі пройшов XII Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE - 2014». Традиційно в рамках форуму пройшла спеціалізована виставка та низка конференцій та семінарів.

Тематика форуму: водопідготовка, водопостачання та водовідведення, очищення стічних вод та обладнання, інженерні мережі, геоінформаційні системи та автоматизовані системи управління водним господарством, охорона водних ресурсів, питна та бутильована вода.

Учасники виставки змогли ознайомитися з найновішими технологіями та обладнанням водної галузі.

Немало розробок було представлено у сфері водопідготовки, очищення води та стоків. Новинки в галузі водопідготовки та очищення стічних вод цього разу представили безперечні лідери галузі, серед яких і компанія Албіон Гроуп.

Компанія Албіон Гроуп поділилася своїм методом очищення стічних вод за допомогою автономних систем каналізації BIO CWT. Сучасне очищення стоків має проводитися безпечним способом, тому в основі технології BIO CWT закладено біологічний спосіб очищення.

Велика різноманітність представленої продукції на виставці, дала можливість правильно оцінити стан ринку та його розвиток, отримати інформацію про новітні технології в галузі водопідготовки, а також це можливість знайти нових клієнтів та партнерів.