Menu
Автономна каналізація BIO CWT на будівельній виставці InterBuildExpo

Компанія Allbautech на головній будівельній виставці країни

З 20 по 23 березня у Києві проходила будівельна виставка InterBuildExpo.

InterBuildExpo — це один з головних та престижних заходів у сфері будівництва. Виставка поєднує передові новинки у будівництві, нові технології, матеріали, обладнання, розробки.

Відвідувачам та учасникам виставки було запропоновано низку заходів, семінарів та конференцій на різноманітні теми.

Виставка складається з кількох експозицій, в яких представлені новинки у будівельних матеріалах та технологіях, сучасні рішення для ландшафтного дизайну, енергозберігаючі та екологічні технології, обладнання та інструменти, а також складові сучасного та практичного інтер'єру.

Компанія Allbautech також стала учасником виставки InterBuildExpo.

Цього року наша компанія представила нову лінію басейнів преміум-класу. Також ми традиційно представили системи автономної каналізації BIO CWT для очищення стічних вод.

Автономна каналізація BIO CWT привернула до себе увагу учасників та гостей виставки. Система каналізації — дуже важлива частина у процесі будівництва приватного будинку і не лише. Тим більше, якщо ця система є екологічно чистою, безпечною, ефективною.

Висока якість очищення стічних вод (95-98%) дозволяє повторно використовувати очищені стоки як технічну воду, що дуже зручно у господарюванні. Велика увага до продукції нашої компанії говорить про впізнаваність бренду та попит продукції на ринку, вітчизняному та міжнародному.

Участь у виставках такого масштабу дозволяє знайти нових партнерів та співробітників, придбати нові знайомства та поділиться досвідом роботи.