Menu
Комфортне проживання в заміському будинку з установками очищення стоків BIO CWT

Комфортне проживання в заміському будинку з установками очищення стоків BIO CWT

Власний заміський будинок – це місце, де можна приємно відпочити у колі сім'ї та друзів. Найчастіше ми приїжджаємо сюди на вихідні, щоб відволіктися від роботи та міської суєти. Тому для заміського будинку необхідно передбачити влаштування всіх комунікацій: електро- та водопостачання, природний газ та автономна каналізація.

На жаль, питанню очищення стічних вод надають значення в останню чергу. Автономна каналізація повинна відповідати багатьом критеріям, головним з яких є і безпека для навколишнього середовища.

Найнеприємніше, що може статися, якщо не приділяти належної уваги очищенню стічних вод, це не тільки неприємний запах, а й забруднення ґрунту, а в результаті і питної води у колодязі чи свердловині. У такому разі вода перестає бути придатною.

Отже необхідно завчасно подбати про очищення стоків, інакше можна залишитися без води. У таких випадках можна домовитися з сусідами або придбати додаткове обладнання, яке коштує недешево.

Сьогодні в якості локальних очисних споруд використовуються септики або встановлення глибокого біологічного очищення стоків.

Компанія «Албіон Гроуп» готова допомогти вам в облаштуванні системи каналізації заміського будинку або дачі, пропонуючи ефективні очисні споруди європейської якості. Фахівці компанії підберуть локальні очисні споруди для вашого будинку, враховуючи кількість мешканців та особливості ділянки.

Тепер комфортне життя можливе і за містом. З установкою біологічного очищення стоків BIO CWT, ви забудете про неприємний запах, і вам не доведеться постійно викликати асенізатора для відкачування стоків. До того ж очищену воду можна використовувати як технічну, що дозволяє зменшити витрати води.

Все, що вам необхідно, це придбати якісну автономну каналізацію, яка прослужить вам довгий час. «Албіон Гроуп» гарантує вам високі показники очищення з європейською технологією №1 в установках BIO CWT.