Menu
Компанія Allbautech на виставках Build&Energy, Будівництво, Архітектура, Нерухомість

Компанія Allbautech – учасник виставки Kharkiv Build&Energy, а також Міжнародного Експофоруму Будівництво. Архітектура. Нерухомість

Місяць вересень виявився дуже насиченим цікавими подіями та заходами у будівельній сфері, як для нашої компанії, так і для багатьох вітчизняних та міжнародних копань.

Йдеться про насичену програму виставок, що пройшли минулого місяця.

Давайте ознайомимося з ними по порядку.

20-22 вересня Харків приймав гостей на виставці Kharkiv Build&Energy. Ця подія об'єднала провідних фахівців, виробників, дилерів, майстрів у галузі будівництва та енергозбереження у Харківському регіоні та в цілому по Україні.

Щодо експозицій, то учасники та гості виставки змогли ознайомитися із сучасними матеріалами, обладнанням, інноваційними розробками та енергоефективними технологіями.

Після Харкова за кілька днів ми поїхали до Києва для участі у масштабнішому заході - Міжнародний Експофорум Будівництво. Архітектура. Нерухомість, що проходило 26-28 вересня.

Експофорум Будівництво. Архітектура. Нерухомість була сповнена масою цікавих подій, семінарами, майстер-класами, які всі бажаючі могли відвідати. Виставкова зала була наповнена величезною кількістю цікавих експозицій.

Участь компаній у заходах такого масштабу дає можливість налагодити партнерські відносини, укладати перспективні контракти, проводити ділові переговори, ділитися досвідом та дізнатися багато нового та цікавого для власного розвитку.

На обох виставках копання Allbautech максимально представила свою продукцію у масштабних експозиціях, а також приємно здивувала багатьма акційними пропозиціями.

Ми представили класичні поліпропіленові басейни Econ, басейни преміум-класу Galera Ceramic Pools, павільйони та накриття для басейнів. Справжньою окрасою нашої експозиції став шикарний гідромасажний басейн, виконаний у лаконічному дизайні з безліччю основних та додаткових функцій.

Також слід зазначити систему очищення побутових стоків – автономну каналізацію BIO CWT, представлену окремим стендом. Ми показали кілька моделей автономної каналізації – компактний варіант для приватних будинків та більш габаритну модель для очищення побутових стоків у більш масштабних будинках. Одна з цих моделей BIO CWT була представлена ​​в робочому режимі, що дозволило всім охочим наочно ознайомитися з роботою очисної споруди.