Menu
Компанія Allbautech представила продукцію на виставці Aqua Therm 2018

Новинки компанії Allbautech на виставці Aqua Therm – 2018

Міжнародна виставка Aqua Therm – це найбільш масштабна галузева подія, що представляє інноваційні, енергозберігаючі, екологічні рішення для кожного сектора.

Це чітко сегментований захід, що складається з низки конференцій, семінарів, презентацій тощо.

Цього року виставка проходила з 15 по 18 травня та зібрала рекордну кількість відвідувачів.

На виставці презентують свою продукцію провідні вітчизняні та іноземні бренди, тим самим знайомлять аудиторію з новинками та ціновими пропозиціями.

Компанія Allbautech не стала винятком і традиційно взяла участь у виставці Aqua Therm.

Цього року наша компанія здивувала учасників та гостей виставки безліччю новинок, серед яких нова серія композитних керамічних басейнів Galera, каркасні басейни Azuro, СПА басейни, солярні душі.

Galera ceramic pools повністю перевернули уявлення про композитні басейни. Їх головною перевагою є наявність спеціальної матриці та керамічного ядра, що забезпечує неймовірну міцність. Всі шари композитного басейну наносяться вручну, що говорить про якість басейнів та про вимогливе ставлення до їх виробництва.

Каркасні басейни Azuro – ще одна новинка в асортименті компанії. Це наземні басейни, що стануть затишним місцем для відпочинку у вашому дворі. Це нескладна конструкція, що складається з металевого каркасу та натягнутої ПВХ плівки. Однією з переваг басейну є можливість вибору кольорового та декоративного покриття.

СПА басейни від виробника Wellis стали справжньою окрасою нашої експозиції. Стриманий дизайн, ергономічна чаша, вдосконалені форсунки, інноваційне управління – ось, що привернуло увагу багатьох учасників та гостей виставки. Гідромасажні басейни Wellis подарують вам ефективний СПА, не виходячи з дому.

Слід відзначити стенд з установками біологічного очищення стоків BIO CWT. Автономна каналізація BIO CWT вже не перший рік представлена ​​на виставці Aqua Therm, і як зазвичай привертає увагу багатьох гостей виставки. Автономна каналізація привернула увагу своїми якісними характеристиками. Сучасні споруди каналізації користуються великим попитом, оскільки люди цікавляться облаштуванням будинків та організацією систем комунікацій, тим більше якщо це інноваційне, безпечне та екологічно чисте рішення.