Menu
Компанія Аллбаутех та ТМ BIO CWT на міжнародній виставці InterBuildExpo

Участь Аллбаутех на міжнародній виставці InterBuildExpo 2019

З 19 по 22 березня у Києві проходить чергова Міжнародна виставка InterBuildExpo 2019, де представлені найкращі зразки, матеріали, розробки та ідеї у сфері будівництва.

InterBuildExpo 2019 – це захід міжнародного рівня, де представляються лише лідируючі та найбільш авторитетні компанії та бренди.

Це одна з найбільш очікуваних галузевих подій.

Щорічно ця виставка збирає понад 30 000 відвідувачів, що представляють різні сфери будівельного ринку.

Організатори представляють вашій увазі насичену ділову програму. Що налічує понад 40 заходів закритого та відкритого формату, сегментованих за основними напрямками галузі.

InterBuildExpo традиційно збирають провідних професіоналів галузі, представників компаній, серед яких наша компанія.

Ми традиційно показали учасникам та гостям виставки всі різновиди наших басейнів, СПА басейни, новинки – інфрасауни. Також в окремій експозиції ми представляємо системи локальної каналізації BIO CWT, виробниками якої є.

Автономна каналізація BIO CWT звернула на себе увагу багатьох інженерів, проєктантів та забудовників, які гідно оцінили використовувану технологію, характеристики та переваги її роботи.

Участь у виставках такого рівня дає можливість отримати найбільш актуальну інформацію щодо інновацій у будівництві, матеріалів, обладнання та технологій.