Menu
Компанія Аллбаутех представила свою продукцію на виставці у Харкові

Компанія Allbautech на виставці Kharkiv Build&Energy

У минулі вихідні Харків приймав дуже значний захід у галузі будівництва та енергозбереження.

Це виставка Kharkiv Build&Energy, що зібрала найавторитетніші та топові компанії, виробників, дистриб'юторів у нашій країні.

Цей захід вирізнявся вищим рівнем організації. Для гостей та учасників виставки була підготовлена ​​дуже насичена та цікава програма, що включала форум енергоефективних технологій та будівництва, спеціалізовану виставку, архітектурний конкурс, семінари, презентації, а також бізнес-класи.

Компанія Аллбаутех вже вкотре є учасником цієї виставки.

Цього разу ми також традиційно представили системи автономної каналізації BIO CWT власного виробництва, басейни всіх різновидів, включаючи басейни СПА, а також супутнє обладнання.

Звичайно, величезну увагу привернули до себе споруди автономної каналізації, оскільки екологічні та енергоефективні технології дуже цінуються сьогодні.

Гості та учасники виставки мали чудову можливість ознайомитися з моделлю автономної каналізації, отримати детальну консультацію щодо її роботи та експлуатації, а також отримати відповіді на всі питання, що вас цікавлять, від компетентних представників нашої компанії.

Заходи такого рівня, як Kharkiv Build&Energy, допомагають ознайомити аудиторію зі своїм брендом, продукцією, новинками.

Участь компаній у великих заходах та виставках безпосередньо говорить про її позиції на ринку, про попит на її продукцію, про бажання розвиватися та досягати нових цілей.

Підбиваючи підсумки, можемо з упевненістю сказати, що виставка пройшла успішно. Ми набули цінного досвіду, познайомилися з новими цікавими людьми, потенційними партнерами.