Menu
Підбір очисної споруди для заміського будинку

Підбір очисної споруди для заміського будинку

Дуже часто власники заміського будинку при встановленні каналізації не приділяють достатньої уваги цьому питанню. Вибираючи для очищення стічних вод очисну споруду, ми не замислюємося про основні фактори, від яких і залежатиме подальша ефективність роботи системи очищення.

Що ж треба врахувати і що потрібно знати, встановлюючи автономну систему каналізації в будинку?

Перше в чому ми спробуємо розібратися, так це які споруди існують для очищення стоків.

Найпростіша споруда системи каналізації – вигрібна яма. Цей спосіб утилізації стоків не потребує електропостачання, і потягне мінімальні витрати на будівництво. Необхідно врахувати, що вигрібні ями виділяють неприємний запах, і можуть заразити питну воду.

Сьогодні можна не відставити від прогресу і встановити сучасну очисну споруду, яка не принесе шкоди навколишньому середовищу – це септики та автономна каналізація з біологічним очищенням стоків. Септики бувають: накопичувальні та очисні.

Накопичувальні септики відстоюють воду, відокремлюючи з неї великі частинки, що осідають на дні. Септики вимагають регулярного очищення від осаду, що накопичився, раз на три місяці.

Очисні септики здійснюють очищення шляхом впливу бактерій, які здатні розкладати органічні речовини. Такі септики потрібно очищати щорічно.

Для досягнення максимальної очистки води встановлюють біологічні автономні каналізації. Де за допомогою анаеробних бактерій відбувається очищення стічних вод від різних видів забруднень у кілька етапів. В результаті очищеною водою можна користуватися для поливу, а осадом (мулом) для добрива.

При виборі моделі септика та автономної каналізації слід врахувати такі фактори:

  • Кількість людей, що проживають у будинку, враховуючи і дітей, тому що діти швидко виростають, і споживання води стає більше;
  • Максимальний об'єм стоку. Для цього враховується кількість установок сантехніки та їх залпове скидання: ванна, раковини, унітаз, пральна машина. Наприклад, якщо сума залпового скидання у вашому будинку становить 300 л., то потрібна вам очисна споруда має бути не менше 320 л. Інакше в результаті може статися затоплення споруди, що призведе до виходу з експлуатації установки та викиду неочищених стоків;
  • Обов'язково потрібно врахувати рівень ґрунтових вод, тип ґрунту та ландшафт біля вашого будинку. Якщо рівень ґрунтових вод на території вашої заміської ділянки високий, потрібно використовувати примусову систему відведення очищених вод. А якщо рівень ґрунтової води низький або на ділянці крутий схил, то підійде самопливна система відведення;
  • Враховується і глибина розташування провідної з дому каналізаційної труби. Від цього залежатиме, на якому рівні встановлюватиметься труба до очисної споруди, і сама висота очисної установки.

Ще один не менш важливий пункт при виборі очисної споруди – це вибрати надійну фірму-виробника. Компанія Аллбаутех пропонує Вам ефективні та якісні установки очищення стічних вод: септики, автономна каналізація BIO CWT.

Менеджери компанії нададуть Вам детальну інформацію, підберуть очисні споруди для дому, враховуючи всі перераховані вище фактори. Гарантія та сервісне обслуговування будуть запорукою ефективної роботи установки очищення протягом довгих років.