Menu
Установка автономної каналізациії при високих ґрунтових водах

Як правильно вирішити проблему з каналізацією при високих ґрунтових водах?

Практично жоден приватний будинок у заміській місцевості не може функціонувати без влаштування локальної каналізації.

Навіть кілька років тому люди обходилися без очисних систем, але це створювало безліч незручностей – спорудження відстійників або вигрібних ям, постійне витрачання коштів на асенізаційну техніку та присутність неприємного запаху.

Сьогодні для людини найголовніше – це комфорт. Дуже важливо правильно організувати всі комунікації, у тому числі й систему каналізації, щоб це було надійно, функціонально та доступно.

На перший погляд, все дуже просто. Але часто в процесі установки можна зіткнутися з досить поширеною проблемою – як влаштувати автономну каналізацію при високих ґрунтових водах Ця проблема поширена у багатьох регіонах нашої країни, тому вважається дуже актуальною та потребує практичного вирішення.

Як правильно вчинити у такій ситуації? Шукати ділянку з нижчим рівнем ґрунтових вод – малоймовірно.

Але вихід існує.

Компанія Allbautech пропонує досить просте рішення – спорудження автономної каналізації спеціальної конструкції – BIO CWT S-8 compact.

Під час встановлення каналізації будинку або на дачі при високих ґрунтових водах можна зіткнутися з деякими труднощами. Давайте розглянемо їх.

  1. Спорудження котловану. При високих ґрунтових водах досить складно спорудити надійну «подушку» та оббетонувати стіни. Якщо вирити яму великої глибини, її постійно підтоплюватиме.
  2. Можливість спливання установки під дією ґрунтових вод. Щоб уникнути цього, необхідно встановлювати дренажний комплект (дренажні труби та дренажний насос для відведення ґрунтових вод).
  3. Установка автономної каналізації відповідно до будівельних норм. У процесі вирішення проблеми високих ґрунтових вод не варто забувати про спеціальні вимоги до монтажу автономної каналізації (мінімальна відстань до будинку, свердловин, водойм тощо)
  4. Розміщення додаткового обладнання. Для ефективної роботи автономної каналізації необхідно мати додаткове обладнання (додаткові фільтри, переливні ємності тощо). Тому необхідно підібрати відповідне та безпечне місце для їх встановлення.

Інженери нашої компанії розробили модель автономної каналізації, враховуючи всі перераховані вище фактори, спеціально призначену для встановлення на ділянках з високим рівнем ґрунтових вод.

Перед вибором моделі необхідно врахувати всі нюанси, щоб у процесі експлуатації не виникало зайвих проблем. Отже, в яких ситуаціях необхідно звертатися до встановлення спеціальної моделі біоканалізації BIO CWT S-8 compact?

  • Якщо постійний рівень ґрунтових вод становить мінімум 1 метр.
  • Якщо рівень ґрунтових вод піднімається посезонно. Це заважає, по-перше, проводити сервісне обслуговування, а по-друге, високі грунтові води можуть поступово виштовхувати споруду.
  • У разі непередбачених ґрунтових вод. Наприклад, якщо Ви вже розпочали будівельну підготовку і до процесу монтажу виявилося, що ґрунтові води різко піднялися, тоді краще перестрахуватися та встановити компактну систему.
  • Якщо споруду необхідно встановити на поверхні землі, тоді доречніше використовуватиме установку компактних розмірів.
  • Якщо на ділянці складно викопати яму необхідної глибини через тип ґрунту (скельні породи), тоді краще встановити модель заниженої висоти.
  • Якщо об'єкт установки автономної каналізації знаходиться на березі моря, річки або озера, то BIO&CWT S-8 compact стане оптимальним рішенням.

дренажна системаПристрій каналізації при високих ґрунтових водах щодо ефективності та продуктивності роботи нічим не відрізняється від стандартних моделей. У цій установці збережено технічні та функціональні характеристики біоканалізації. Також при монтажі автономної каналізації BIO CWT S-8 compact встановлюється дренажна система, яка дає Вам додаткову гарантію високоефективної роботи системи за високого рівня грунтових вод.

Єдина відмінність нової моделі – це змінені розміри із збереженням необхідного обсягу. Завдяки комплексній роботі фахівців компанії Allbautech проблема встановлення біоканалізації при високих ґрунтових водах може бути якісно вирішена.

Створіть комфортні умови проживання у Вашому будинку, а труднощі із встановленням каналізації ми беремо на себе.