Menu

Автономная канализация BIO CWT – региональное представительство в Днепре

Ищете решение куда девать сточные воды на собственном участке в Днепре? У Вас проблемы со старым септиком или надоело постоянно заказывать услуги ассенизационной службы?

У нас есть решение Ваших проблем – Автономная канализация Днепр!

Свяжитесь с нашим менеджером по указанным контактам или посетите наш офис и лично ним проконсультируйтесь. В результате Вы получите максимально выгодное предложение и решение проблемы!

ТЕЛЕФОН +38 067 507 91 10
АДРЕС пл. Десантников, 1, "Речпорт", оф.315,
г. Днепр. Индекс: 49600
manager-dnepr

Представитель компании в Днепре – Гаджун Владимир

 • Наш специалист с удовольствием проконсультирует Вас по любым вопросам и обязательно поможет разобраться во всех технических тонкостях работы и монтажа автономной канализации BIO CWT;
 • Предоставит Вам полный каталог продукции компании;
 • Поможет подобрать подходящую модель автономной канализации, а также – дополнительное оборудование. При необходимости, съездит на Ваш объект и проведет консультацию непосредственно на участке;
 • Предложит более подходящее решение и будет сопровождать Вас на всех этапах работ, обеспечит надежный сервис;
 • Имеет опыт в продажах и строительстве очистных сооружений более 5 лет.

Проложить маршрут:

Объекты в Днепре:

Наша продукція:

 • Автономна каналізація
  Автономна каналізація

  Автономна система каналізації – це очисні установки, що ідеально вирішують проблему утилізації стоків у будинках, на підприємствах, у готелях, ресторанах та інших об'єктах. Технологія BIO CWT, що використовується в автономній каналізації, сертифікована за стандартами Європейського союзу і відповідає нормам СЕС. Обладнання для очищення стічних вод, що використовується, забезпечує безпечне використання автономної каналізації, а також економить ваш сімейний бюджет за рахунок можливості використання очищених стоків, як технічну воду.

  Детальніше ...
 • Біосептик
  Біосептик

  Біосептик (екосептик) – це вид очисних споруд для механічного очищення господарських та побутових стічних вод, для організації системи локальної каналізації. Біосептик для будинку та дачі може використовуватися як окрема очисна споруда, тому що виконує функцію відстійника або може входити до складу локальної очисної споруди.

  Детальніше ...
 • Жировловлювач
  Жировловлювач

  Жировловлювачі – це спеціалізоване обладнання для очищення стічних вод, що застосовується в системах каналізації ресторанів, їдалень, невеликих кафетеріїв, барів та інших структур харчової промисловості, пов'язаних з виробництвом продуктів або організацією харчування, де побутові стоки забруднюються жирами. Очищення стічних вод від жировмісних продуктів передбачає продовження терміну експлуатації системи каналізації.

  Детальніше ...
 • КНС
  КНС

  Каналізаційні насосні станції (КНС) часто застосовують у каналізаційних системах. При виготовленні КНС ми використовуємо матеріал високої якості – поліпропілен. Таким чином, каналізаційна насосна станція може бути розміщена практично у всіх геологічних умовах. Усі види каналізаційних насосних станцій підбираються індивідуально для кожного проєкту з огляду на потреби замовників.

  Детальніше ...
 • Нафтовідокремлювач
  Нафтовідокремлювач

  Призначення нафтовідокремлювач –це механічне очищення стоків, що містять нафтопродукти. Очисні установки такого типу встановлюються на автостоянках, АЗС, СТО, мийках автомобілів, нафтосховищах.

  Детальніше ...
 • Септик
  Септик

  Септики – вид очисних установок, що працюють за принципом відстійника. Вони є частиною локальної очисної установки. Септик закладається на стадії проєктування. Септики застосовуються для організації автономної каналізації в процесі будівництва локальної очисної споруди, тому вони не можуть бути автономною очисною установкою.

  Детальніше ...

Наші рішення:


Замовити зворотній дзвінок

Як вас звати:

Неправильне Введення
Ми зв'яжемося з вами по Email:

Неправильний email
Ми зв'яжемося за номером телефону:*
Це поле є обов'язковим для заповнення.

Обов'язково Введіть номер телефону
(лише цифри, без літер пробілів та інших символів).

Вас цікавить щось конкретне?

Неправильне Введення
{recaptcha:caption}
{recaptcha:description}
{recaptcha:body} {recaptcha:validation}
Перевірка (*)
Перевірка   Оновити Неправильне Введення
Будь ласка, введіть символи на зображенні.