Menu

Автономна каналізація BIO CWT – регіональне представництво у Києві

Проблема з відведенням стічних вод на вашій ділянці? Ви шукаєте термінове вирішення цієї проблеми у великому місті? У цьому наша компанія надасть вам оптимальне рішення.

Тільки автономна каналізація BIO CWT допоможе очистити ваші стічні води, а наші фахівці зроблять ваші будні дні без проблем.

Якщо вам потрібна наша допомога, Ви можете зв'язатися з нами за наданими контактами або можете відвідати офіс, де наш менеджер особисто вас заінтригує та допоможе вирішити великий спектр завдань!

Автономна каналізація Київ – це очисні споруди для приватних будинків, дач, котеджів, таунхаусів, ресторанів, санаторіїв, підприємств, котеджних міст та інших об'єктів, де немає можливості підключення до центральної каналізації.

ТЕЛЕФОН +38 098 476 22 91
АДРЕСА пр-кт Голосіївский 27, оф. 7,
м. Київ. Індекс 03680
manager-kiev

Представник компанії у Києві – Редін Дмитро

 • Наш кваліфікований спеціаліст проконсультує та допоможе вирішити завдання у поставленій проблемі, оскільки має великий досвід роботи в даній сфері;
 • Надасть великий спектр інформації про продукцію та нашу компанію;
 • Відповість на всі Ваші запитання, пояснить усі тонкощі та нюанси. Запропонує більш відповідне рішення щодо ціни, комплектації та термінів;
 • Підбере відповідну модель автономної каналізації, септика, жировловлювача або нафтовідокремлювача та необхідного додаткового обладнання;
 • Буде супроводжувати Вас на всіх етапах робіт та організує надійне сервісне обслуговування.

Прокласти маршрут:

Об'єкти в Києві:

Наша продукція:

 • Автономна каналізація
  Автономна каналізація

  Автономна система каналізації – це очисні установки, що ідеально вирішують проблему утилізації стоків у будинках, на підприємствах, у готелях, ресторанах та інших об'єктах. Технологія BIO CWT, що використовується в автономній каналізації, сертифікована за стандартами Європейського союзу і відповідає нормам СЕС. Обладнання для очищення стічних вод, що використовується, забезпечує безпечне використання автономної каналізації, а також економить ваш сімейний бюджет за рахунок можливості використання очищених стоків, як технічну воду.

  Детальніше ...
 • Біосептик
  Біосептик

  Біосептик (екосептик) – це вид очисних споруд для механічного очищення господарських та побутових стічних вод, для організації системи локальної каналізації. Біосептик для будинку та дачі може використовуватися як окрема очисна споруда, тому що виконує функцію відстійника або може входити до складу локальної очисної споруди.

  Детальніше ...
 • Жировловлювач
  Жировловлювач

  Жировловлювачі – це спеціалізоване обладнання для очищення стічних вод, що застосовується в системах каналізації ресторанів, їдалень, невеликих кафетеріїв, барів та інших структур харчової промисловості, пов'язаних з виробництвом продуктів або організацією харчування, де побутові стоки забруднюються жирами. Очищення стічних вод від жировмісних продуктів передбачає продовження терміну експлуатації системи каналізації.

  Детальніше ...
 • КНС
  КНС

  Каналізаційні насосні станції (КНС) часто застосовують у каналізаційних системах. При виготовленні КНС ми використовуємо матеріал високої якості – поліпропілен. Таким чином, каналізаційна насосна станція може бути розміщена практично у всіх геологічних умовах. Усі види каналізаційних насосних станцій підбираються індивідуально для кожного проєкту з огляду на потреби замовників.

  Детальніше ...
 • Нафтовідокремлювач
  Нафтовідокремлювач

  Призначення нафтовідокремлювач –це механічне очищення стоків, що містять нафтопродукти. Очисні установки такого типу встановлюються на автостоянках, АЗС, СТО, мийках автомобілів, нафтосховищах.

  Детальніше ...
 • Септик
  Септик

  Септики – вид очисних установок, що працюють за принципом відстійника. Вони є частиною локальної очисної установки. Септик закладається на стадії проєктування. Септики застосовуються для організації автономної каналізації в процесі будівництва локальної очисної споруди, тому вони не можуть бути автономною очисною установкою.

  Детальніше ...

Наші рішення:


Замовити зворотній дзвінок

Як вас звати:

Неправильне Введення
Ми зв'яжемося з вами по Email:

Неправильний email
Ми зв'яжемося за номером телефону:*
Це поле є обов'язковим для заповнення.

Обов'язково Введіть номер телефону
(лише цифри, без літер пробілів та інших символів).

Вас цікавить щось конкретне?

Неправильне Введення
{recaptcha:caption}
{recaptcha:description}
{recaptcha:body} {recaptcha:validation}
Перевірка (*)
Перевірка   Оновити Неправильне Введення
Будь ласка, введіть символи на зображенні.