Menu

Автономна каналізація BIO CWT – регіональне представництво у Львові

Шукаєте рішення куди подіти стічні води на власній ділянці у Львові? У Вас проблеми зі старим септиком або набридло постійно замовляти послуги асенізаційної служби?

У нас є рішення Ваших проблем - Автономна каналізація Львів!

Зв'яжіться з нашим менеджером за вказаними контактами або відвідайте наш офіс та особисто з ним проконсультуйтесь. В результаті Ви отримаєте максимально вигідну пропозицію і рішення проблеми!

ТЕЛЕФОН: +38 067 312 73 55
АДРЕСА: вул. Героїв УПА, 73, корп. 10, 1 пов.,
м. Львів. Індекс: 79015
manager-lviv

Представник компанії у Львові – Нетлюх Володимир

 • Інженер, технічний спеціаліст, який уважно вислухає і проконсультує, враховуючи всі Ваші побажання. При необхідності, з'їздить на Ваш об'єкт та проведе консультацію безпосередньо на ділянці;
 • Надасть Вам повний каталог продукції компанії;
 • Допоможе підібрати правильну модель автономної каналізації, а також – додаткового обладнання;
 • Запропонує більш підходяще решення і буде супроводжувати Вас на всіх етапах робіт, забезпечить надійний сервіс;
 • Має досвід в продажах та будівництві очисних споруд більше 10 років.

Прокласти маршрут:

Об'єкти у Львові:

Наша продукція:

 • Автономна каналізація
  Автономна каналізація

  Автономна система каналізації – це очисні установки, що ідеально вирішують проблему утилізації стоків у будинках, на підприємствах, у готелях, ресторанах та інших об'єктах. Технологія BIO CWT, що використовується в автономній каналізації, сертифікована за стандартами Європейського союзу і відповідає нормам СЕС. Обладнання для очищення стічних вод, що використовується, забезпечує безпечне використання автономної каналізації, а також економить ваш сімейний бюджет за рахунок можливості використання очищених стоків, як технічну воду.

  Детальніше ...
 • Біосептик
  Біосептик

  Біосептик (екосептик) – це вид очисних споруд для механічного очищення господарських та побутових стічних вод, для організації системи локальної каналізації. Біосептик для будинку та дачі може використовуватися як окрема очисна споруда, тому що виконує функцію відстійника або може входити до складу локальної очисної споруди.

  Детальніше ...
 • Жировловлювач
  Жировловлювач

  Жировловлювачі – це спеціалізоване обладнання для очищення стічних вод, що застосовується в системах каналізації ресторанів, їдалень, невеликих кафетеріїв, барів та інших структур харчової промисловості, пов'язаних з виробництвом продуктів або організацією харчування, де побутові стоки забруднюються жирами. Очищення стічних вод від жировмісних продуктів передбачає продовження терміну експлуатації системи каналізації.

  Детальніше ...
 • КНС
  КНС

  Каналізаційні насосні станції (КНС) часто застосовують у каналізаційних системах. При виготовленні КНС ми використовуємо матеріал високої якості – поліпропілен. Таким чином, каналізаційна насосна станція може бути розміщена практично у всіх геологічних умовах. Усі види каналізаційних насосних станцій підбираються індивідуально для кожного проєкту з огляду на потреби замовників.

  Детальніше ...
 • Нафтовідокремлювач
  Нафтовідокремлювач

  Призначення нафтовідокремлювач –це механічне очищення стоків, що містять нафтопродукти. Очисні установки такого типу встановлюються на автостоянках, АЗС, СТО, мийках автомобілів, нафтосховищах.

  Детальніше ...
 • Септик
  Септик

  Септики – вид очисних установок, що працюють за принципом відстійника. Вони є частиною локальної очисної установки. Септик закладається на стадії проєктування. Септики застосовуються для організації автономної каналізації в процесі будівництва локальної очисної споруди, тому вони не можуть бути автономною очисною установкою.

  Детальніше ...

Наші рішення:


Замовити зворотній дзвінок

Як вас звати:

Неправильне Введення
Ми зв'яжемося з вами по Email:

Неправильний email
Ми зв'яжемося за номером телефону:*
Це поле є обов'язковим для заповнення.

Обов'язково Введіть номер телефону
(лише цифри, без літер пробілів та інших символів).

Вас цікавить щось конкретне?

Неправильне Введення
{recaptcha:caption}
{recaptcha:description}
{recaptcha:body} {recaptcha:validation}
Перевірка (*)
Перевірка   Оновити Неправильне Введення
Будь ласка, введіть символи на зображенні.