Menu

Автономна каналізациія BIO CWT – регіональне представництво в Одесі

На сьогоднішній день стрімко розвиваються міста, є позитивні прогреси, але є також недоліки, у тому числі й забруднення. Але як вирішити цю, здавалося б проблему?

Тут, наші висококваліфіковані фахівці можуть порадити рішення. Автономна каналізація в Одесі! Ми допоможемо на Вашій власній ділянці очистити стічні води та знайти вирішення Вашої проблеми!

У наших системах застосовується інноваційна технологія BIO CWТ – Вio Clean wastewater treatment. В її основі – використання мікроорганізмів, які ефективно очищають стічні води від різних органічних речовин. Дана біотехнологія глибокого очищення дозволяє уникнути хімічних реагентів і є абсолютно безпечною для навколишнього середовища.

Для більш детальної інформації зателефонуйте за вказаним номером і проконсультуйтеся з нашим менеджером або відвідайте наш офіс, де клієнтам завжди раді. В результаті, Ви отримаєте максимально вигідну пропозицію та вирішення проблеми!

ТЕЛЕФОН +38 067 314 58 18
АДРЕСА вул. Чорноморського Козацтва,
119 / 3А
м. Одеса
manager-odessa

Представник компанії в Одесі – Гоцманов Олександр

 • Розширить Вашу думку і доведе, що автономна каналізація допоможе вирішити вашу проблему;
 • Надасть Вам повний каталог продукції та проінформує про нашу компанію;
 • Забезпечить повний супровід з його боку, від початку і до кінця робіт, а також надасть надійний сервіс;
 • Проконсультує Вас у добірці відповідної моделі автономної каналізації з додатковим обладнанням.
 • Має досвід у продажах та будівництві очисних споруд понад 5 років.

Прокласти маршрут:

Об'єкти в Одесі:

Наша продукція:

 • Автономна каналізація
  Автономна каналізація

  Автономна система каналізації – це очисні установки, що ідеально вирішують проблему утилізації стоків у будинках, на підприємствах, у готелях, ресторанах та інших об'єктах. Технологія BIO CWT, що використовується в автономній каналізації, сертифікована за стандартами Європейського союзу і відповідає нормам СЕС. Обладнання для очищення стічних вод, що використовується, забезпечує безпечне використання автономної каналізації, а також економить ваш сімейний бюджет за рахунок можливості використання очищених стоків, як технічну воду.

  Детальніше ...
 • Біосептик
  Біосептик

  Біосептик (екосептик) – це вид очисних споруд для механічного очищення господарських та побутових стічних вод, для організації системи локальної каналізації. Біосептик для будинку та дачі може використовуватися як окрема очисна споруда, тому що виконує функцію відстійника або може входити до складу локальної очисної споруди.

  Детальніше ...
 • Жировловлювач
  Жировловлювач

  Жировловлювачі – це спеціалізоване обладнання для очищення стічних вод, що застосовується в системах каналізації ресторанів, їдалень, невеликих кафетеріїв, барів та інших структур харчової промисловості, пов'язаних з виробництвом продуктів або організацією харчування, де побутові стоки забруднюються жирами. Очищення стічних вод від жировмісних продуктів передбачає продовження терміну експлуатації системи каналізації.

  Детальніше ...
 • КНС
  КНС

  Каналізаційні насосні станції (КНС) часто застосовують у каналізаційних системах. При виготовленні КНС ми використовуємо матеріал високої якості – поліпропілен. Таким чином, каналізаційна насосна станція може бути розміщена практично у всіх геологічних умовах. Усі види каналізаційних насосних станцій підбираються індивідуально для кожного проєкту з огляду на потреби замовників.

  Детальніше ...
 • Нафтовідокремлювач
  Нафтовідокремлювач

  Призначення нафтовідокремлювач –це механічне очищення стоків, що містять нафтопродукти. Очисні установки такого типу встановлюються на автостоянках, АЗС, СТО, мийках автомобілів, нафтосховищах.

  Детальніше ...
 • Септик
  Септик

  Септики – вид очисних установок, що працюють за принципом відстійника. Вони є частиною локальної очисної установки. Септик закладається на стадії проєктування. Септики застосовуються для організації автономної каналізації в процесі будівництва локальної очисної споруди, тому вони не можуть бути автономною очисною установкою.

  Детальніше ...

Наші рішення:


Замовити зворотній дзвінок

Як вас звати:

Неправильне Введення
Ми зв'яжемося з вами по Email:

Неправильний email
Ми зв'яжемося за номером телефону:*
Це поле є обов'язковим для заповнення.

Обов'язково Введіть номер телефону
(лише цифри, без літер пробілів та інших символів).

Вас цікавить щось конкретне?

Неправильне Введення
{recaptcha:caption}
{recaptcha:description}
{recaptcha:body} {recaptcha:validation}
Перевірка (*)
Перевірка   Оновити Неправильне Введення
Будь ласка, введіть символи на зображенні.