Menu

Автономна каналізація BIO CWT – регіональне представництво в Закарпатті

Встановлення та введення в експлуатацію очисних споруд потребує професійного підходу. Саме тому, кваліфікаційна консультація клієнтів та якісний сервіс є основою нашої роботи.

Автономна каналізація в Закарпатті від виробника для приватних будинків, підприємств, муніципально-громадських об'єднань.

ТЕЛЕФОН +38 067 310 20 29
АДРЕСА вул. Центральна 252,
с. Іза, Хустський р-н,
Закарпатська обл., Україна
manager-zakarpatye

Представник компанії в Закарпатті – Томищ Олександр

 • Наш менеджер надасть всю необхідну інформацію щодо автономної каналізації, септика, жиро- або нафтовловлювачів, каналізаційних насосних станцій або будь-якої іншої продукції із нашого асортименту.
 • Забезпечить Вам повний супровід з його боку від початку і до кінця робіт, а також забезпечить надійний сервіс.
 • Проконсультує Вас по підбору потрібної моделі автономної каналізації з додатковим обладнанням.
 • Ви звертаєтесь до кваліфікованого спеціаліста, тому що наш менеджер має більш ніж 10-річний досвід у продажах та будівництві очисних споруд.

Прокласти маршрут:

Об'єкти в Закарпатті:

Наша продукція:

 • Автономна каналізація
  Автономна каналізація

  Автономна система каналізації – це очисні установки, що ідеально вирішують проблему утилізації стоків у будинках, на підприємствах, у готелях, ресторанах та інших об'єктах. Технологія BIO CWT, що використовується в автономній каналізації, сертифікована за стандартами Європейського союзу і відповідає нормам СЕС. Обладнання для очищення стічних вод, що використовується, забезпечує безпечне використання автономної каналізації, а також економить ваш сімейний бюджет за рахунок можливості використання очищених стоків, як технічну воду.

  Детальніше ...
 • Біосептик
  Біосептик

  Біосептик (екосептик) – це вид очисних споруд для механічного очищення господарських та побутових стічних вод, для організації системи локальної каналізації. Біосептик для будинку та дачі може використовуватися як окрема очисна споруда, тому що виконує функцію відстійника або може входити до складу локальної очисної споруди.

  Детальніше ...
 • Жировловлювач
  Жировловлювач

  Жировловлювачі – це спеціалізоване обладнання для очищення стічних вод, що застосовується в системах каналізації ресторанів, їдалень, невеликих кафетеріїв, барів та інших структур харчової промисловості, пов'язаних з виробництвом продуктів або організацією харчування, де побутові стоки забруднюються жирами. Очищення стічних вод від жировмісних продуктів передбачає продовження терміну експлуатації системи каналізації.

  Детальніше ...
 • КНС
  КНС

  Каналізаційні насосні станції (КНС) часто застосовують у каналізаційних системах. При виготовленні КНС ми використовуємо матеріал високої якості – поліпропілен. Таким чином, каналізаційна насосна станція може бути розміщена практично у всіх геологічних умовах. Усі види каналізаційних насосних станцій підбираються індивідуально для кожного проєкту з огляду на потреби замовників.

  Детальніше ...
 • Нафтовідокремлювач
  Нафтовідокремлювач

  Призначення нафтовідокремлювач –це механічне очищення стоків, що містять нафтопродукти. Очисні установки такого типу встановлюються на автостоянках, АЗС, СТО, мийках автомобілів, нафтосховищах.

  Детальніше ...
 • Септик
  Септик

  Септики – вид очисних установок, що працюють за принципом відстійника. Вони є частиною локальної очисної установки. Септик закладається на стадії проєктування. Септики застосовуються для організації автономної каналізації в процесі будівництва локальної очисної споруди, тому вони не можуть бути автономною очисною установкою.

  Детальніше ...

Наші рішення:


Замовити зворотній дзвінок

Як вас звати:

Неправильне Введення
Ми зв'яжемося з вами по Email:

Неправильний email
Ми зв'яжемося за номером телефону:*
Це поле є обов'язковим для заповнення.

Обов'язково Введіть номер телефону
(лише цифри, без літер пробілів та інших символів).

Вас цікавить щось конкретне?

Неправильне Введення
{recaptcha:caption}
{recaptcha:description}
{recaptcha:body} {recaptcha:validation}
Перевірка (*)
Перевірка   Оновити Неправильне Введення
Будь ласка, введіть символи на зображенні.