Menu

Історія розвитку компанії ALLBAUTECH

1990 рік
Створення компанії ALBIXON у Чеській Республіці
2004 рік
Створення дочірнього підприємства ALBION в Україні
2007 рік
Впровадження інноваційних технологій біологічного очищення побутових стоків в Україні
2012 рік
Ребрендинг під назвою ALLBAUTECH

Виробництво очисних споруд BIO CWT

Наші бренди:

Холдинг "Albion Group"

"Albion" – це один із найбільших виробників басейнів в Україні

ALBIXON BOX

"ALBIXON BOX" – розсувні павільйони для басейнів

Azuro plus

"Azuro plus" – каркасні басейни з фільтрацією

"Solid Plast"

"Solid Plast" є виробником різноманітних за формою та розміром поліпропіленових виробів

Бренд "Econ-Pools"

Бренд "Econ-Pools" готові до запуску поліпропіленові басейни

"Wellis"

"Wellis" виробник гідромасажних SPA басейнів

Очищення побутових стоків та екологія

Компанія Allbautech вже понад 25 років є лідером європейського ринку автономних каналізацій завдяки унікальній технології очищення стічних вод та господарсько-побутових стоків «Bio Clean Water Technology» (BIO CWT)

BIO CWT дозволяє отримати якісно очищену технічну воду, придатну для повторного використання
Каналізація від А до Я

Компанія Allbautech виконує весь спектр робіт із встановлення автономних каналізацій – від створення проєкту до подальшого гарантійного обслуговування – для житлових та нежитлових приміщень, у яких проживає або працює від 3 до 150 осіб. Для більших об'єктів розробляються індивідуальні проєкти.

Загалом у Європі реалізовано понад 15 000 проєктів. В Україні було успішно реалізовано понад 1 400 проєктів.

Історія розвитку компанії Allbautech.
Очисні споруди стічних вод від європейського лідера

Історія становлення компанії Allbautech

Історія компанії Allbautech розпочалася ще у 1990 році зі створення чеської компанії Albixon. Згодом у 2004 році було створено в Україні дочірнє підприємство Albion, яке досі успішно працює та розвивається під назвою Allbautech.

За невеликий період часу наша компанія виросла до лідера на ринку у сфері виробництва очисних споруд стічних вод. Команда кваліфікованих спеціалістів, унікальна технологія, наявність власної лабораторії, висока якість роботи гарантують компанії ефективний розвиток.

Компанія Allbautech надає повний пакет послуг з встановлення автономної каналізації, включаючи проєктування, виробництво, будівельну підготовку та післягарантійне обслуговування для приміщень, де проживають або працюють від 3 до 150 осіб. А для об'єктів з більшою кількістю людей або для об'єктів, які мають проблеми з підключенням до центральної системи каналізації, створюються індивідуальні проєкти, з урахуванням необхідних специфічних факторів.

Наша компанія насправді є одним із лідерів із впровадження та виробництва очисних споруд, про що свідчить кількість реалізованих проєктів. Наприклад, в Україні було реалізовано понад 1 400 проєктів, тим часом, як у Європі кількість виконаних проєктів становить близько 15 000.

Очисні споруди стічних вод компанії Allbautech

Allbautech протягом довгих років працює над виробництвом та реалізацією очисних систем, безпечних для вашого здоров'я та зовнішнього середовища. Технологія, розроблена нашою компанією, заснована на інноваційному біологічному методі. Очищення стоків за допомогою спеціальної технології BIO CWT – це суто біологічний процес, що не шкодить, а навпаки має позитивний вплив на екологію. Очисні споруди стічних вод від Allbautech користуються популярністю завдяки якості та ефективній роботі, надійності, довговічності та зручності експлуатації.

Побутові стоки після очищення легко можуть використовуватися як технічна вода, можуть відводитися у водойму або ґрунт по спеціальній дренажній системі. Іншими словами, очисні споруди BIO CWT також сприяють збереженню природних ресурсів, що важливо для природи та збереженню вашого сімейного бюджету, що важливо для вас.

Чому Allbautech?

Наші очисні споруди стічних вод мають тривалий період експлуатації, характеризуються простотою монтажу та подальшого обслуговування, безшумністю роботи та відсутністю неприємних запахів.

Наявність особистої лабораторії дозволяє покращувати технологію очищення та ретельніше контролювати роботу очисних споруд.

Продукція компанії пройшла необхідну перевірку та сертифікована відповідно до норм Європейського союзу та вітчизняних стандартів.

Компанія Allbautech є постійним учасником на українських та міжнародних тематичних виставках, що говорить про впізнаваність нашої компанії, а точніше за нашої продукції, що якісно зарекомендувала себе на ринку галузі.

Очисні споруди з технологією BIO CWT від компанії Allbautech – це гарантія вашого комфорту.

Ми завжди раді співпрацювати з Вами.