Menu

Автономні очисні споруди для приватних будинків, підприємств, готелів та ресторанів

Автономні очисні споруди – це високоефективні, інноваційні установки, що давно стали одними з основних систем організації життєдіяльності людини.

У зв'язку з постійним будівництвом нових об'єктів та розростанням міст, знаходяться території, де немає централізованої системи каналізації. Що робити у таких ситуаціях? Вихід є – встановлення локальних систем очищення стоків.

Локальні системи очищення стічних вод спеціалізовані для приватних будинків, для готелів, ресторанів, для невеликих підприємств. Також автономні очисні споруди розробляються за індивідуальними проєктами для окремих об'єктів.

 

Автономні очисні споруди в приватному або заміському будинку – це гарантія комфорту та безпеки вашої родини. Ви можете не турбуватися про наявність шкідливих бактерій і навіть про наявність неприємного запаху.

Якщо ви власник готельно-ресторанного комплексу, ви зобов'язані встановити у вашому закладі локальні автономні системи для очищення стічних вод для створення сприятливих умов, в першу чергу, ваших клієнтів і ваших співробітників. Часто в готелях та ресторанах автономні очисні споруди комплектують додатковим обладнанням, таким як жировловлювачі або нафтовідокремлювачі.

Автономні очисні споруди для невеликих підприємств – це комфортні умови роботи для працівників. Навіть перебуваючи на роботі, ви дбаєте про природу. Звучить дуже глобально, але це правда.

Для великих або специфічних об'єктів, яким стандартні моделі автономної каналізації не підходять за співвідношенням кількості води, що використовується, до кількості проживаючих або працюючих людей, розробляються індивідуальні проєкти. У таких випадках наші інженери враховують усі особливості будівництва, ґрунтів та інших характеристик об'єкта для розробки ефективної локальної системи каналізації.