Menu

Наши клиенты рекомендуют BIO CWT

Релакс Парк «Верхоли»

Полтава

Релакс Парк «Верхоли»

Фото

У 2015 році встановили установку автономної каналізації моделі S-70 (з продуктивністю 75 м³/добу). Для того, щоб очисна система була ефективною, очистка якісною, відповідно до масштабів нашого комплексу, необхідно було встановлювати аж 4 очисні споруди. Монтаж був досить масштабним і тривав декілька днів. Але результат був того вартий. На протязі двох років система працює безперебійно. Щодо зовнішнього вигляду – на поверхні землі видно декілька люків, що абсолютно не виділяється в ландшафті, а для нас це також дуже важливо. Вдячні за співпрацю.

«ОЗЕРО Vita»

Міжгірський район , село Нижній Студений

Озеро Vita

Фото

Установка BIO CWT S-25 (продуктивність 6 м3/добу) працює на території комплексу «Озеро Vita» з 2015 р. Установка функціонує ефективно, без збоїв в роботі. Роботою системи автономної каналізації дуже задоволені, так як вона повністю вирішує проблему утилізації забруднених стічних вод на території нашого комплексу.

п. Петро

Готельно-ресторанний комплекс «Дріада», ГК «Драгобрат»

ГК «Драгобрат», Івано-Франківська область

Готельно-ресторанний комплекс "Дріада"

Фото

Установка BIO CWT-70 з продуктивністю 18,7 м3/добу працює на території комплексу «Дріада» з 2012 року. Ми задоволені роботою цієї станції та якістю очистки стічних вод. BIO CWT – це найкраще рішення для очищення стоків та економії на технічній воді.

п. Ігор, власник

Комплекс відпочинку "Славські Котеджі"

м. Славське, Львівська область

Славські Котеджі

Фото

На території нашого комплексу з 2011 року, працює установка повної біологічної очистки стічних вод BIO CWT-16, продуктивністю 4 м/куб. добу. Ми задоволені роботою даної станції та якістю очистки стічних вод. Дана установка є ефективним вирішенням проблем утилізації стоків для нашого комплексу.

Віктор Завілов, директор

Вилла «ANET», ГК «Буковель»

ГК «Буковель», Ивано-Франковская область

Вилла "ANET"

Фото

Установкой BIO CWT-35, пользуюсь с октября 2012 года. Установка работает нормально, без сбоев. Так как отель находится на ГК "Буковель", то зимой установка работает на полную мощность, а летом только на 50%, но разницы в работе нет. Сервис стараюсь проводить всегда после сезона - весной. Системой очистки бытовых стоков BIO CWT-35, очень доволен, так как центральной канализации нет.

Юрий Йовди, владелец

Приватний будинок

с. Вишково, Закарпатська область

Приватний будинок

Фото

Очисна споруда BIO CWT-8, за Вашою технологією, працює у мене вдома більше 2 років. За цей період ніяких проблем з очисткою побутових стоків не виникало.

Я вважаю, що вирішення Вами такої важливої проблеми, як очистка побутових стоків, підвищує екологічну безпеку в нашому регіоні.

Щиро Вам вдячний.

Адальберт Крюжель, власник

Санаторій «Теплі Води»

с. Велятино, Закарпатська область

Відео з санаторію

Монтаж та сервісне обслуговування установки проводилося на вищому рівні. Практично відсутні неприємні запахи, і немає необхідності, як раніше в попередні сезони, щотижня викликати асенізатор і відкачувати стоки із вигрібної ями, що призводило до незручностей та дискомфорту, як персоналу, так і відпочиваючих.

Щиро вдячний за вирішення проблеми утилізації побутових стоків.

Співвласник - Василь Комішак

Приватний будинок

с. Кіреші, Закарпатська область

Приватний будинок

Фото

Висловлюємо щиру подяку за своєчасне і ефективне обслуговування біологічної очистки побутових стоків BIO CWT-4, якою наша сім я користується на протязі 4 років. Дана установка є ефективним вирішенням проблеми утилізації стоків для нашої сім'ї. Ми задоволені роботою автономної каналізації та якістю очистки стічних вод.

Віктор Коршинський, власник

Отель «Греку», ГК «Буковель»

ГК «Буковель», Ивано-Франковская область

Отель "Греку"

Фото

Система очистки бытовых стоков BIO CWT-35 была установлена на базе нашего отеля в 2012 году. С тех пор у нас нет проблем со сточными водами! Установка работает без перебоев, неприятных запахов нет.

Николай Оприш, владелец

Приватний будинок

с. Запитів, Львівська область

Приватний будинок

Фото

В період користування автономною каналізацією BIO CWT-4, в своєму приватному будинку, строком майже 3 роки, очисна споруда працює в нормальному режимі, без аварії та збоїв. Неприємні запахи відсутні. Щиро вдячний за професійну роботу.

Василь, власник

Наверх