Menu

Наши клиенты рекомендуют BIO CWT

«Аква дом»

с. Велятино

«Аква дом»

Фото

Для нашої невеликої садиби на 25 осіб, інженери компанії підібрали модель BIO CWT S-25. Автономну каналізацію встановили в травні цього року, перед початком літнього сезону. Особливість нашої садиби в тому, що вона знаходиться високо в горах і підключитися до центральної каналізації не було можливості. Обійтися без системи очистки не можна, а забруднювати довкілля стічними водами не хочемо, тим більше, гості якраз і приїжджають, щоб помилуватися краєвидами. Установка локальної каналізації була найбільш оптимальним варіантом, як в плані ефективності очистки, так і в плані екологічності. Ми задоволені.

Спорткомплекс «Зінедін»

Ужгород

Спорткомплекс «Зінедін»

Фото

Систему автономної каналізації ми встановлювали в два етапи. Спочатку, в 2013 році ми установили найбільшу модель S-70, а пізніше у 2016 році ще одну S-50, об’єднавши їх у систему локальної каналізації. Роботи були виконані швидко і якісно, очисна споруда працює безперебійно. Слід відзначити, що представники компанії постійно ведуть контроль роботи установки. Дякуємо спеціалістам за швидку і професійну роботу під час запуску та сервісного обслуговування автономної каналізації. Рекомендуємо компанію Аллбаутех, як відповідального і добросовісного виробника.

Релакс Парк «Верхоли»

Полтава

Релакс Парк «Верхоли»

Фото

Рішення встановити автономну каналізацію було прийняте давно, але довго не могли визначитися з виробником. Команді компанії Allbautech прийшлося трошки «попотіти» над установкою локальної каналізації, оскільки одна очисна споруда не могла справитися з очисткою побутових стоків в таких масштабах. Тому було прийнято рішення розробити модульну систему локальної каналізації, що включає 4 очисні споруди S-70. Монтаж тривав декілька днів, але результат того вартий. Не дивлячись на потужну установку під землею, на поверхні видно тільки компактні кришки, що непомітно вписується в наш мальовничий ландшафт. Вдячні за співпрацю.

«ОЗЕРО Vita»

Міжгірський район , село Нижній Студений

Озеро Vita

Фото

Установка BIO CWT S-25 (продуктивність 6 м3/добу) працює на території комплексу «Озеро Vita» з 2015 р. Установка функціонує ефективно, без збоїв в роботі. Роботою системи автономної каналізації дуже задоволені, так як вона повністю вирішує проблему утилізації забруднених стічних вод на території нашого комплексу.

п. Петро

Готельно-ресторанний комплекс «Дріада», ГК «Драгобрат»

ГК «Драгобрат», Івано-Франківська область

Готельно-ресторанний комплекс "Дріада"

Фото

На території нашого комплексу в 2015 році була встановлена очисна споруда BIO CWT моделі S-25. Оскільки «Озеро Vita» знаходиться у «глибинці», далеко від населеного пункту, відповідно далеко до централізованих комунікацій. Тому установити локальну систему каналізації – було найбільш вдалим рішенням. Автономна каналізація BIO CWT працює ефективно, на території її не помітно, не чути шуму і немає неприємного запаху. За весь період роботи установки не було жодних збоїв в роботі, а сервісантів викликали тільки для пуско-налагоджувальних робіт.

п. Ігор, власник

Комплекс відпочинку "Славські Котеджі"

м. Славське, Львівська область

Славські Котеджі

Фото

На території нашого комплексу з 2011 року, працює установка повної біологічної очистки стічних вод BIO CWT-16, продуктивністю 4 м/куб. добу. Ми задоволені роботою даної станції та якістю очистки стічних вод. Дана установка є ефективним вирішенням проблем утилізації стоків для нашого комплексу.

Віктор Завілов, директор

Вилла «ANET», ГК «Буковель»

ГК «Буковель», Ивано-Франковская область

Вилла "ANET"

Фото

Установкой BIO CWT-35, пользуюсь с октября 2012 года. Установка работает нормально, без сбоев. Так как отель находится на ГК "Буковель", то зимой установка работает на полную мощность, а летом только на 50%, но разницы в работе нет. Сервис стараюсь проводить всегда после сезона - весной. Системой очистки бытовых стоков BIO CWT-35, очень доволен, так как центральной канализации нет.

Юрий Йовди, владелец

Приватний будинок

с. Вишково, Закарпатська область

Приватний будинок

Фото

Очисна споруда BIO CWT-8, за Вашою технологією, працює у мене вдома більше 2 років. За цей період ніяких проблем з очисткою побутових стоків не виникало.

Я вважаю, що вирішення Вами такої важливої проблеми, як очистка побутових стоків, підвищує екологічну безпеку в нашому регіоні.

Щиро Вам вдячний.

Адальберт Крюжель, власник

Санаторій «Теплі Води»

с. Велятино, Закарпатська область

Відео з санаторію

Монтаж та сервісне обслуговування установки проводилося на вищому рівні. Практично відсутні неприємні запахи, і немає необхідності, як раніше в попередні сезони, щотижня викликати асенізатор і відкачувати стоки із вигрібної ями, що призводило до незручностей та дискомфорту, як персоналу, так і відпочиваючих.

Щиро вдячний за вирішення проблеми утилізації побутових стоків.

Співвласник - Василь Комішак

Приватний будинок

с. Кіреші, Закарпатська область

Приватний будинок

Фото

Висловлюємо щиру подяку за своєчасне і ефективне обслуговування біологічної очистки побутових стоків BIO CWT-4, якою наша сім я користується на протязі 4 років. Дана установка є ефективним вирішенням проблеми утилізації стоків для нашої сім'ї. Ми задоволені роботою автономної каналізації та якістю очистки стічних вод.

Віктор Коршинський, власник

Отель «Греку», ГК «Буковель»

ГК «Буковель», Ивано-Франковская область

Отель "Греку"

Фото

Система очистки бытовых стоков BIO CWT-35 была установлена на базе нашего отеля в 2012 году. С тех пор у нас нет проблем со сточными водами! Установка работает без перебоев, неприятных запахов нет.

Николай Оприш, владелец

Приватний будинок

с. Запитів, Львівська область

Приватний будинок

Фото

В період користування автономною каналізацією BIO CWT-4, в своєму приватному будинку, строком майже 3 роки, очисна споруда працює в нормальному режимі, без аварії та збоїв. Неприємні запахи відсутні. Щиро вдячний за професійну роботу.

Василь, власник

Наверх